شرکتی معظم با ریشه ای قوی و محکم (تجربه ای دیرین از صنعت خرده فروشی تا صنعت توزیع و پخش مویرگی و شاهرگی )

تاریخچه:

شرکت آی تک در بهار سال 1380 با توکل به ایزد منان و با توجه به همت و پشتکار  برادران کریمیان ، ابتدا با غرفه ای که بشکل خرده فروشی و عمده فروشی  فعالیت داشت در بازارچه میرزا کوچک خان شهرستان رشت بعنوان یکی از عرضه کنندگان اصلی مواد غذایی و بهداشتی در این بازارچه شروع به کار نمود .

از نکات مهم فروش در این دوره حضور بسیاری از کالاهای مهم و اساسی سبد خانوار در غرفه "آی تک" بود که با قیمت بسیار بسیار مناسب تر نسبت به سایر رقبا عرضه می شد و بدین ترتیب جایگاه ویژه ای برای آی تک در سطح شهر رشت ایجاد کرده بود ، تا آنجا که با تقاضای بیشتر از سوی مشتریان در ابتدای سال 1386 این غرفه تبدیل به نمایشگاه بزرگ عرضه مواد غذایی در بازارچه گردید. طی دوره کوتاه یکساله و با تقاضاهایی که در خصوص خرید بار عمده صورت می گرفت برادران کریمیان ضمن خرید انباری 50 متری عمده فروشی محصولات را با نیروی مضاعف و هدفمند آغاز کردند.

پس از گذشت دوسال از این موضوع و با تغییر در نوع سفارشات اخذ شده و افزایش روز افزون این سفارشات و همچنین کمبود فضای نگهداری کالا ، در پایان سال 1387 برادران کریمیان تصمیم به تاسیس شرکت پخش و توزیع مواد غذایی بصورت مویرگی در استان گیلان گرفتند؛ لذا ضمن استخدام  و بکار گیری و تجهیز سوله ای مساحت 1500 متر در حومه شهر رشت دو سردخانه مجزا ی 50متری برای نگهداری کالاهای سردخانه ای راه اندازی نمودند. در آغاز سال 1392 با گسترش دامنه فعالیت این سازمان و حجم کار بسیار بالای پخش این میزان سوله جوابگو نبوده لذا برادران کریمیان ضمن ساخت سوله ای به مساحت 2000متر مربع در کنار سوله اول و با اضافه شدن این سوله مساحت فضای نگهداری کالاهای خود را به 3500 متر افزایش داده و ضمن برخورداری از 4 انبار مجزا ، کل انبار مجهز به پک کاملی از باکس پالت هایی شده که بصورت طبقاتی نگهداری شده  و با رعایت اصول انبارداری و بصورت مکانیزه بارگیری و تخلیه توسط ادوات و تجهیزات کاملی مانند لیفتراک و جک پالتهای برقی و دستی و ... صورت می گرفت.

چشم انداز شرکت آی تک (برادران کریمیان):

شرکت آی تک برادران کریمیان بیش از 16 سال تجربه اجرایی در صنوف مختلف پخش مواد غذایی در نظر دارد طی 10 سال آینده تبدیل به یک شرکت پخش موفق  و بزرگ در حوزه صنعت خرده فروشی ، توزیع و فروش مویرگی در سطح استان گیلان و استانهای اطراف گردد و یکی از شرکتهای موفق در حوزه برند سازی تولید ، بازرگانی ، بسته بندی و توزیع و پخش سبد کاملی از مواد غذایی با برند دماوند و ماست کده به کل ایران و کشورهای دیگر شود.

 ماموریت شرکت آی تک (برادران کریمیان):

در حال حاضر شرکت با دو دهه تجربه و با بیش از 50 فروشنده و 50نیروی اداری و انبار و 60نیروی توزیع یکی از موفق ترین شرکتهای پخش استان گیلان و اطراف می باشد.در عین حال تا اکنون و با گذاشت چیزی حدود 16 سال تجربه در زمینه گسترش پخش و توزیع انواع محصولات غذایی و بهداشتی و فعالیت مداوم با بیش از 50 برند برتر حاضر در بازار ایران این شرکت افتخار دارد بیش از همه شرکتهای پخش در استان گیلان قطب مهم صنعت توزیع در استان را به خود اختصاص دهد.

توزیع مویرگی و شاهرگی  شیوه ای است که می باید از یک مرکز که می تواند شرکت یا هر یک از نمایندگی های آن باشد به توزیع کالا و خدمات بپردازد و جریانی مستمر و دائمی و بدون وقفه را شروع نماید. اما باید گفته شود که در عمل توزیع مویرگی یک شیوه نوین نیست زیرا همانطور که انواع کانالهای توزیع را بررسی نمودیم تمام کانالهای توزیع مطرح شده از شرکت تولیدی گرفته تا خرده فروشی ها و دکه ها همگی با هم یک سیستم توزیع فیزیکی که از قلب شروع و به مویرگ ها ختم می شود را شکل داده اند.

شرکت آی تک در زمینه توزیع و پخش مواد غذایی و بهداشتی با توجه به عملکرد فوق العاده مثبت و مهندسی شده ، دامنه توزیع خود را در بسیاری از برندهای موفق مصرف داخلی کشور توسعه داده ، بنحوی که بسیاری از شرکتها و سازمانهای بزرگ در سدد برقراری ارتباط و فروش محصولات آن سازمان از طریق برند آی تک می باشند. همچنین با در نظر گرفتن سبد کالایی محصولات آی تک که متشکل از بسیاری از محصولات فله جات اعم از انواع پنیرها ، حبوبات ، زیتون ، گردو ، خشکبار و ... می باشد در بسیاری از برندهای مطرح صنایع غذایی ایران مانند تبرک، داروگر،تولی پرس، آتا، شایان ، آسان ، صحت ، گلشن ، مای بی بی ، محصولات موسوی و ... از نظر توجیه اقتصادی در سبد خانوار و مصرف کننده و سرعت عمل در توزیع این محصولات همواره یکی از ارزشمند ترین توزیع کنندگان در این صنعت بشمار می آید.

ضمناً پخت و پز آجیل و تخمه خوی و پسته رفسنجان و بادام هندی و فندق و بادام درختی با خریداری محصول حاصل تازه  از مراکز اصلی خرید شهرستانها  و عمل آوری آنها به شکل سازگار با ذائقه و مزاج گیلانی ها در تمامی فصول سال و عرضه آن  در این شرکت انجام میپذیرد .

ارسال پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.

آی تک در گوگل مپ

Top