امکانات ، تجهیزات و منابع شرکت آی تک (برادران کریمیان):

شرکت آی تک هم اکنون بیش از 5000 مشتری فعال در استان گیلان دارد که رقم بسیار قابل توجهی در تمام شرکتهای فعال در استان گیلان امیباشد که نشان از مویرگی بودن سیستم پخش این مجموعه را میرساند.

  • این سازمان درحال حاضر بیش از 50 فروشنده به شکل بومی و ثابت ، 2 مدیر فروش و 8 سرپرست فروش دارد که بصورت حرفه ای در تمامی سطح استان گیلان از شرقی ترین تا غربی ترین و از شمالی ترین تا جنوبی ترین شهرستانهای استان گیلان را پوشش می دهد. علاوه بر آن کار گروه بسیار قوی در تیم سرپرستی فروش اعم 8 سرپرست مجرب فروش که با هدایت مدیران کارکشته و زبده فروش و مدیریت بازرگانی این مجموعه تمامی فرایندهای فروش سازمانی را رهبری می کنند.
  • دو کارگاه بزرگ و مجزا ی تولید پنیر در استان زنجان و تاکستان که بصورت مستمر و با بالاترین کیفیت ممکن در حال تولید انواع پنیر می باشد.
  • یکی دیگر از افتخارات این شرکت مالکیت صاحبان این مجموعه بر ساختمان و سوله و فضاهای سازمانی این شرکت است که با بیش از 5000 متر مربع فقط فضای نگهداری کالا یکی از بزرگترین شرکتهای توزیع در سطح استان گیلان بشمار می آید . علاوه بر این فاز جدیدی از بناهای سازمانی این مجموعه در شهرک صنعتی سپیدرود رشت که آنهم با مالکیت عرضی کامل صاحبان این مجموعه می باشد در حال ساخت است که با تلاش شبانه روزی کلیه همکاران پشتیبانی و تاسیسات این سازمان در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
  • یکی دیگر از برگهای زرین افتخارات این شرکت دارا بودن بیش از 1200" باکس پالت" فلزی است که با در نظر داشتن فضای نگهداری کالا ، سرعت عمل در جابجایی کالا ، امنیت بهداشتی و فیزیکی کالاها و رعایت کامل استانداردهای انبار داری این شرکت را از صرف هزینه های بیش از حد در بخش انبارداری بی نیاز ساخته و آنرا به یکی از حرفه ای ترین انبار های مکانیزه در سطح استان گیلان تبدیل کرده است.
  • این شرکت مجهز به کارگاه پخت و تهیه آجیل است که انواع تخمه ها ، پسته ها ، آجیل جات ، انواع بادام های درختی و زمینی و هندی و ... را زیر نظر استادکار حرفه ای بصورت روزانه پخت ، برشته و فرآوری نموده و به شکل کاملاً حرفه ای و تمییز شده در بسته های 5 کیلو گرمی بدست مشتریان می رساند.
  • زیرساخت سیستمی این شرکت با بهره برداری از تکنولوژی روز و قابلیت فروش آنلاین ، کنترل از راه دور فروشنده و مشتری ، استفاده از GPS ، تبلت های فوق العاده سبک و ایده آل با قابلیت بالا و همچنین برخورداری از نرم افزارهای مالی و فروش و حقوق و دستمزد که بصورت کاملاً شخصی نویس شده است این شرکت را در صدر دارندگان نرم افزار های پخش در استان گیلان قرار داده است .
  • در بخش مالی و اداری و نیروی انسانی نیز حدود 15نفر نیرو مشغول به فعلالیت هستند که در حوزه های اداری سازمان فروش و با برخورداری از نرم افزارهای سازمان یافته و یکپارچه سیستم فروش و انبار ( MIS ) و نیز اتوماسیون اداری مکاتبات اداری به جرات یکی از بهترین و برترین مجموعه های پخش مویرگی در استان گیلان بشمار می آید.

ارسال پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.

آی تک در گوگل مپ

Top